Zostaw nam swoje dane. Otrzymasz prospekt informacyjny z większą ilością informacji, a także instrukcje, jak umówić się na rozmowę oraz spotkania ws potencjalnej współpracy.

Dowiedz się więcej

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Stava S.A. udostępnionych przeze mnie w całym procesie rekrutacji danych osobowych, w celu obsługi zgłoszenia, w tym na kontaktowanie się ze mną mailem, SMS-em lub telefonicznie z przekazem o charakterze komercyjnym i marketingowym związanym z działalnością Stava. Szczegółowe, istotne dla Ciebie informacje na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj*

Stava - franczyza

Przejdź na stava.pl

TWÓJ BIZNES ZA 10 000 ZŁ!

Otwórz własny oddział Stava i zarabiaj na dowozach jedzenia oraz zakupów.

Marzysz o własnym biznesie, ale boisz się, że nie masz odpowiednio dużo pieniędzy? Chcesz już zwolnić swojego szefa i samodzielnie zarządzać swoim czasem? Doskonale! Nasza franczyza jest właśnie dla Ciebie!

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

FAQ

Dziewięć faktów o współpracy ze Stava

Sprawdź

Zmieniamy zasady!

Teraz wystarczy tylko 10 000 zł i możesz mieć swój własny biznes. Brak opłaty wstępnej. Nie musisz się martwić wyposażeniem oddziału - to my zapłacimy za niezbędny sprzęt!

Dołącz do nas i zacznij zarabiać na dowozach!

Nie wierzysz, że to możliwe? Kliknij i dowiedz się więcej

Sprawdź
  • Brak opłaty wstępnej - całkowita inwestycja na start już od 10 tys. zł
  • To my wyposażymy Twój oddział - Stava zakupi większość niezbędnego sprzętu, który jest potrzebny na start oddziału
  • Osiągasz zyski już od małej skali - oddział może być zyskowny już od 30 dowozów dziennie.
  • Masz duży potencjał rozwoju - każdy samochód zaangażowany w dowozy to 1000 - 2500 zł zysku miesięcznie. Największe oddziały angażują po kilkadziesiąt samochodów i nadal rosną. Liczba dowozów w sieci rośnie w tempie ponad 10% miesięcznie.
  • Otrzymujesz najlepsze narzędzia - czyli oprogramowanie automatyzujące logistykę, administrację i finanse. Umów się na prezentację i przekonaj się sam, w czym tkwi różnica.
  • Korzystasz z zaufania klientów - Stava to marka znana z najwyższych standardów. Zainicjowana przez nas w związku z koronawirusem akcja #bezpiecznedowozy przyciągnęła blisko 20 największych sieci gastronomicznych w Polsce.
  • Masz bezpieczeństwo - wynikające ze współpracy ze sprawdzonym partnerem, liderem rynku, o największej skali, renomie i 7-letnim doświadczeniu w branży.
  • Ponieważ najlepsi współpracują właśnie ze Stavą.

REWOLUCJA!

WYPOSAŻYMY TWÓJ ODDZIAŁ

Czym zajmuje się Stava?

Pomagamy restauracjom i sklepom rozwijać biznes w oparciu o dowozy, sprowadzając kwestię dostawy do kilku kliknięć na tablecie. Uwalniamy je od problemów z kierowcami, pojazdami i bieżącą kontrolą poszczególnych dostaw. Jednocześnie zapewniamy o 20-25% niższe koszty oraz znacznie krótsze czasy dostaw.

Stosujemy

Kodeks Dobrych Praktyk

dla Franczyzy

Sprawdź

Zaufali nam między innymi:

Monika Dąbrowska


McDelivery Lead,

McDonald’s Polska

Od 1 września 2020 roku McDonald’s Polska oferuje usługę dostawy z wybranych restauracji McDonald’s za pośrednictwem firmy Stava. Dzięki Stava mamy możliwość budowania własnych kanałów sprzedaży oraz rozszerzania zasięgu usługi McDelivery nie tylko w dużych miastach. Rozpoczęcie współpracy poprzedził kilkumiesięczny proces przygotowawczy, który pozwolił opracować sposób działania zapewniający najwyższy standard obsługi gości restauracji McDonald’s. Otrzymaliśmy wysokiej jakości wsparcie operacyjne i technologiczne. Firma Stava oferuje nowoczesny i efektywny model biznesowy, który pozwala restauracjom rozwijać działalność w kanale sprzedaży delivery. Wyniki, które wspólnie osiągnęliśmy w pierwszych miesiącach współpracy przekroczyły nasze oczekiwania. Zamierzamy rozwijać współpracę ze Stava w kolejnych lokalizacjach.


Damian Rybak


Global Franchise Director, AmRest sp. z o.o.

(operator PizzaHut, KFC, Burger King,

Starbucks w Polsce i 25 krajach świata)

Stava to unikalny model biznesowy, który łączy skuteczność i pewność, bezpieczeństwo dostaw oraz ich wysoką efektywność. Z punktu widzenia Amrest, ważna jest współpraca z wiarygodnym, elastycznym oraz perspektywicznym partnerem, tak aby zapewnić właściwy poziom usługi, optymalizację kosztów oraz budowanie skali. Duża liczba dowozów, konieczność zapewnienia wysokich standardów obsługi, pełnej automatyzacji procesów oraz zróżnicowanie oferty poprzez różne marki, to główne wyzwania w tym obszarze. Stava wpisuje się bardzo dobrze w te wymagania.


Michał Gałyński


Dyrektor operacyjny North Food


Stava od samego początku naszej współpracy dała się poznać jako rzetelny i profesjonalny partner. Przy każdym nowym projekcie ludzie ze Stavy służyli swoją wiedzą i doświadczeniem, będąc jednocześnie bardzo otwartymi na dialog i elastyczne podejście do wyzwań. W ramach naszej współpracy możemy liczyć na pełną dostępność i błyskawiczną reakcję na każdy pojawiający się problem. Firma Stava to solidny partner biznesowy.


Sylwester Cacek


Prezes zarządu Sfinks Polska SA

W toku naszej współpracy ze Stavą szczególnie cenimy profesjonalne podejście zarządu i pracowników do potrzeb klienta - wywiązywanie się z podjętych zobowiązań, otwartość na nowe potrzeby oraz rzetelność w podejściu do rozliczeń i reklamacji. Biorąc pod uwagę, że delivery jest jednym z istotnych obszarów rozwoju grupy Sfinks Polska, współpraca ze stabilnym i rzetelnym partnerem obsługującym tak ważny element usługi, jak proces dostawy zamówienia do Klienta, przy dbałości o jakość dostarczanych dań i terminowość, stanowi istotny czynnik determinujący możliwość osiągania zakładanych wzrostów. Nasze dotychczasowe pozytywne doświadczenia we współpracy z firmą Stava pozwalają nam rekomendować ją jako wartościowego partnera biznesowego, z którym można rozwijać swoje usługi.


Mirosław Wawryszczuk


Dyrektor sprzedaży i marketingu.

członek zarządu Stokrotka sp.z o.o.

Rozpoczęcie współpracy z firmą Stava pozwoliło nam zrobić kolejny, duży krok w świecie e-commerce. Do modelu Click&Collect, dodaliśmy usługę dostaw zamówień internetowych. Wykorzystując rozwój oddziałów Stava do usługi dołączamy kolejne miasta, w których posiadamy nasze sklepy. Chcemy udostępnić możliwość robienia zakupów przez Internet jak największej liczbie klientów. Nasza współpraca doskonale się w tym sprawdza.


Franczyza Stava to

niepowtarzalna okazja biznesowa

  • Dostępne terytoria szybko się kończą - ponad 300 kandydatów miesięcznie i tylko jeden oddział w mieście lub jego części.
  • Ograniczona konkurencja - oddziały Stava realizują zamówienia spływające do restauracji i sklepów z różnych źródeł. Popularne serwisy do zamawiania, jak Pyszne.pl, UberEATS, czy Glovo nie są dla Ciebie konkurencją, lecz źródłem zamówień. Rośniesz razem z nimi.

Prowadzimy obecnie 53 oddziałów w 46 miastach w Polsce. Liczba oddziałów systematycznie rośnie.

Jeżeli w Twoim mieście

jest oddział Stava - nic straconego!

Duże miasta podzielone są na kilka oddziałów, a rozwinięte już oddziały od czasu do czasu zmieniają właścicieli. Zgłoś się, to poinformujemy Cię o otwartych w danej chwili możliwościach w Twoim mieście.

Franczyzobiorcy o Stava

Agnieszka i Sylwek prowadzą oddział w Opolu. Jest to ich pierwszy biznes. Opowiadają o tym dlaczego zdecydowali się akurat na Stavę.

Michał, franczyzobiorca Stava z Krakowa, opowiada o tym jak zmienił obszar swojej działalności z branży motoryzacyjnej na usługę delivery z franczyzą Stava, i dlaczego się na to zdecydował.

Kamil, franczyzobiorca Stava z Legnicy opowiada o tym jak rozwinął dowozy jedzenia w swoim mieście, oraz o tym jak zaowocowało to otwarciem kolejnego oddziału Stava.

Ala i Jarek, franczyzobiorcy Stava z Bielska-Białej opowiadają o początkach swojego biznesu, o tym jak się rozwijał, jak pracuje się w sieci franczyzowej i jaki potencjał ma rynek food delivery.

Poznaj też historię Roberta, który prowadzi oddział w Rzeszowie. Nasz franczyzobiorca opowiada o początkach swojej współpracy ze Stava oraz o tym, jak wygląda codzienne prowadzenie oddziału.

Magda i Tomek to franczyzobiorcy Stava z Częstochowy. Posłuchaj, co mówią o nas i o naszym biznesie.

Stava w mediach

Gastro-kurierzy to pomysł na biznes pod marką Stava. Firma wyręcza restauracje w dostarczaniu posiłków do klientów. - Franchising.pl

Franczyza, jakiej jeszcze nie było. Kluczem do sukcesu usługi STAVA jest centralnie zarządzana flota kurierów oraz autorski system informatyczny. - Pomysły na biznes

Opcja dostawy jedzenia do domu jest popularna zarówno w dużych miastach,

jak i mniejszych miejscowościach. - FranczyzawPolsce.pl

Segment jedzenia w dostawie stanowi obecnie około 5 proc. wartego 25 mld zł rynku — podaje Stava, firma z własną flotą kurierów, która wyspecjalizowała się w realizacji takich zamówień na rzecz restauracji. - Puls Biznesu

Znaleźli lukę na rynku i weszli w nią. Dziś sprzedają franczyzy na swój pomysł, a zainteresowanie przekroczyło oczekiwania jego twórców.

Średnio ok. 56 zł płaci Polak za zamówiony posiłek z dostawą. Jedzenie kupujemy przeważnie w weekendy, najczęściej wybieranym przez nas daniem jest pizza,

a zamówienia składamy zwykle telefonicznie. Co jeszcze wynika z raportu firmy

Stava o rynku dowozów jedzenia? - Onet

Jak mówi (...) Paweł Aksamit, prezes firmy Stava: Liczba zamówień bardzo mocno zależy

od dnia tygodnia. - Bankier.pl

Te trzy firmy napędzają duże zmiany na rynku gastronomicznym. Choć według badań firmy Stava segment posiłków z dostawą to tylko 5 proc. całego rynku (którego wartość

ten sam raport szacuje na 25 mld zł), to rośnie on dwukrotnie szybciej niż jedzenie

"na miejscu". - Polityka

Coraz więcej restauracji rezygnuje z własnych dostawców posiłków i decyduje się

na współpracę z profesjonalną firmą kurierską rozwożącą dania na wynos. - SuperExpress

Wywodząca się z Opola firma Stava wchodzi do Białegostoku - będzie obsługiwała restauracje, bary, pizzerie, dostarczając zamówienia ich klientom. - Poranny.pl

W miesiącu zgłasza się do nas 150-180 osób zainteresowanych franczyzą. Harmonogram na 2018 rok zakłada uruchomienie 10 kolejnych oddziałów. Biorąc pod uwagę,

że już mamy rezerwacje terminów otwarć nawet na czerwiec 2018 to jest szansa,

że plan uda się zrealizować. - MamBiznes.pl

Stava to pierwsza w Europie franczyza w branży dowozów posiłków. Oferowane przez franczyzobiorców Stava usługi pomagają restauracjom rozwijać biznes w oparciu o dowozy, sprowadzając kwestię dostawy do kilku kliknięć na tablecie. - Horecanet.pl

Rzeczpospolita

Dowiedz się więcej

Zostaw nam swoje dane. Otrzymasz prospekt informacyjny z większą ilością informacji oraz instrukcje, jak umówić się na rozmowę oraz spotkania ws potencjalnej współpracy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Stava S.A. udostępnionych przeze mnie w całym procesie rekrutacji danych osobowych, w celu obsługi zgłoszenia, w tym na kontaktowanie się ze mną mailem, SMS-em lub telefonicznie z przekazem o charakterze komercyjnym i marketingowym związanym z działalnością Stava. Szczegółowe, istotne dla Ciebie informacje na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj*

Stava S.A.


ul. Kowalska 1

45-588 Opole, Polska

KRS: 0000867888

NIP: 7543071410

REGON: 161514837

© Stava 2014 - 2022