STABILNY BIZNES
W 2022 ROKU?

Stava - franczyza

faktów o współpracy ze Stava

9

1

Stava jest dumnym członkiem Polskiej Organizacji Franczyzodawców od 2019 r., co jest gwarancją przejrzystości naszych zasad, współpracy nastawionej na partnerstwo oraz jasnych warunków współpracy.

POF to organizacja działająca od 2000 r, od 2010 r. należąca do Europejskiej Federacji Franczyzy, a od 2011 r. należy do Światowej Rady Franczyzy. Jest ona również współinicjatorem powstania “Kodeksu Dobrych Praktyk dla Franczyzy”. Każdy Polski franczyzodawca przynależący do POF zobowiązał się przestrzegać Europejskiego Kodeksu Etyki Franczyzy.

Przejrzystość zasad i współpraca partnerska

2

Może jeszcze o tym nie wiesz, ale istnieje mnóstwo projektów unijnych i lokalnych, które wspierają rozwój biznesu. W Stava kierunkujemy naszych kandydatów, aby mogli się po nie zgłosić, a w przypadku chęci skorzystania - prowadzimy i wspieramy w całym procesie. Pomagamy także w organizacji i przygotowaniu wszystkich niezbędnych dokumentów, wniosków, oraz w przygotowaniu biznesplanu.

Pamiętaj, że zawsze możesz skorzystać z finansowania Stava.

Pomoc w pozyskaniu

dotacji unijnych / z PUP

3

Pomoc w wyborze formy prowadzenia działalności

Nie znasz korzyści i niedoskonałości poszczególnych form prowadzenia działalności? Przedstawimy i pomożemy Ci dobrać formę odpowiednią dla Twojej sytuacji.
W sieci mamy 50 oddziałów, a każdy franczyzobiorca prowadzi swoją działalność. Nie wybieraj na przeczucie – skorzystaj z naszego doświadczenia i daj sobie pomóc.

4

Najczęstszym pytaniem jakie zadaje sobie przyszły przedsiębiorca jest: „Czy mi się uda?”. Znamy na nie odpowiedź – TAK!

Powiel model, który sprawdził się już 50 razy. Daj się poprowadzić i zaufaj naszemu doświadczeniu. Proces przygotowany jest w taki sposób, że na każdym etapie franczyzobiorca Stava prowadzony jest przez swojego opiekuna.

Sprawdzony
i powtarzalny harmonogram otwarcia oddziału

5

Chciałbyś spróbować i dowiedzieć się więcej, ale wydaje Ci się, że musisz angażować jakieś środki lub posiadać dużo wolnego czasu?


Stava wypracowała proces, który umożliwi Ci poznanie nas „od środka”. Na różnych etapach będziesz miał okazję zapoznać się z naszym systemem, zobaczyć, jak funkcjonują oddziały, przeanalizować rynek, odwiedzić jeden z oddziałów. Decyzja o współpracy zapada pod koniec procesu a samo wzięcie w nim udziału do niczego nie zobowiązuje. Zobacz, oceń, podejmij decyzję.

Niezobowiązujący proces rekrutacyjny

6

Sukces w biznesie zależy nie tylko od marki, ale również od Ciebie oraz rynku. Mówi się, że w biznesie nie ma gwarancji sukcesu, jednak mając sprawdzony model dajemy Ci gwarancję rzetelnej oceny ryzyka.


Zanim podpiszemy umowę wspólnie przeanalizujemy i ocenimy rynek, potencjalnych kontrahentów, pokażemy Ci pracę w Stava „od środka” oraz powiemy Ci jakie są szanse na Twój sukces. Jeżeli w procesie rekrutacji uznamy, że zbyt niskie - nie poniesiesz żadnych kosztów.

Gwarancja oceny ryzyka

7

W centrali Stava każdy zespół ma swoje zadanie, a do dyspozycji franczyzobiorców są trzy z nich: opiekunowie regionalni, zespół koordynacji oraz zespół sprzedażowy.


Opiekun odpowiedzialny jest za poprowadzenie franczyzobiorcy przez cały proces od momentu podpisania umowy do startu oddziału oraz za opiekę i pomoc w codziennej działalności.

Rolą opiekuna jest przeszkolenie, pomoc w organizacji sprzętu, rekrutacji, sprzedaży, przygotowywaniu ofert itp., a po otwarciu działalności monitorowanie parametrów oddziału i reagowanie na bieżące potrzeby. Po otwarciu nie zostajesz sam – zawsze możesz liczyć na naszą pomoc.

Opieka dedykowanego opiekuna regionalnego

8

Pierwszych klientów pozyskujemy wspólnie: franczyzobiorca wraz ze swoim opiekunem. Po otwarciu oddziału centrala stara się zapewnić klientów sieciowych, a franczyzobiorca pozyskuje lokalnych kontrahentów.


Dzięki współpracy z nami zyskujesz możliwość zwiększenia swoich zysków. Franczyzobiorcy mogą liczyć również na centralny dział sprzedaży.

Wspólna sprzedaż
i pozyskiwanie klientów

9

Stava stara się zapewnić jak najlepsze warunki umowy leasingu / wynajmu pojazdów negocjując kontrakty z ogólnopolskimi firmami, w których jest ponad 20 odstępstw od standardowych umów.

Franczyzobiorcy Stava mogą np., w razie konieczności, wynajmować lub przenosić pojazdy między sobą, co daje możliwość odpowiedniego zarządzania flotą, a co za tym idzie - swoimi finansami.


Pojazdy - pomoc w pozyskaniu i w negocjacjach umów

Stava S.A.


ul. Kowalska 1

45-588 Opole, Polska

KRS: 0000867888

NIP: 7543071410

REGON: 161514837

© Stava 2014 - 2021