Opinie o nas

Co mówią nasi partnerzy?

 • Mirosław Wawryszczuk
  Dyrektor sprzedaży i marketingu. członek zarządu Stokrotka sp.z o.o.
  Rozpoczęcie współpracy z firmą Stava pozwoliło nam zrobić kolejny, duży krok w świecie e-commerce. Do modelu Click&Collect, dodaliśmy usługę dostaw zamówień internetowych. Wykorzystując rozwój oddziałów Stava do usługi dołączamy kolejne miasta, w których posiadamy nasze sklepy. Chcemy udostępnić możliwość robienia zakupów przez Internet jak największej liczbie klientów. Nasza współpraca doskonale się w tym sprawdza.
 • Monika Dąbrowska
  Manager,
  People Field Leader w McDonald's Polska
  Od 1 września 2020 roku McDonald’s Polska oferuje usługę dostawy z wybranych restauracji McDonald’s za pośrednictwem firmy Stava. Dzięki Stava mamy możliwość budowania własnych kanałów sprzedaży oraz rozszerzania zasięgu usługi McDelivery nie tylko w dużych miastach. Rozpoczęcie współpracy poprzedził kilkumiesięczny proces przygotowawczy, który pozwolił opracować sposób działania zapewniający najwyższy standard obsługi gości restauracji McDonald’s. Otrzymaliśmy wysokiej jakości wsparcie operacyjne i technologiczne. Firma Stava oferuje nowoczesny i efektywny model biznesowy, który pozwala restauracjom rozwijać działalność w kanale sprzedaży delivery. Wyniki, które wspólnie osiągnęliśmy w pierwszych miesiącach współpracy przekroczyły nasze oczekiwania. Zamierzamy rozwijać współpracę ze Stava w kolejnych lokalizacjach
 • Damian Rybak
  Global Franchise Director,
  AmRest sp. z o.o. (operator PizzaHut,
  KFC,
  Burger King,
  Starbucks w Polsce i 25 krajach świata)
  Stava to unikalny model biznesowy, który łączy skuteczność i pewność, bezpieczeństwo dostaw oraz ich wysoką efektywność. Z punktu widzenia Amrest, ważna jest współpraca z wiarygodnym, elastycznym oraz perspektywicznym partnerem, tak aby zapewnić właściwy poziom usługi, optymalizację kosztów oraz budowanie skali. Duża liczba dowozów, konieczność zapewnienia wysokich standardów obsługi, pełnej automatyzacji procesów oraz zróżnicowanie oferty poprzez różne marki, to główne wyzwania w tym obszarze. Stava wpisuje się bardzo dobrze w te wymagania.
 • Sylwester Cacek
  Prezes zarządu Sfinks Polska SA
  W toku naszej współpracy ze Stavą szczególnie cenimy profesjonalne podejście zarządu i pracowników do potrzeb klienta - wywiązywanie się z podjętych zobowiązań, otwartość na nowe potrzeby oraz rzetelność w podejściu do rozliczeń i reklamacji. Biorąc pod uwagę, że delivery jest jednym z istotnych obszarów rozwoju grupy Sfinks Polska, współpraca ze stabilnym i rzetelnym partnerem obsługującym tak ważny element usługi, jak proces dostawy zamówienia do Klienta, przy dbałości o jakość dostarczanych dań i terminowość, stanowi istotny czynnik determinujący możliwość osiągania zakładanych wzrostów. Nasze dotychczasowe pozytywne doświadczenia we współpracy z firmą Stava pozwalają nam rekomendować ją jako wartościowego partnera biznesowego, z którym można rozwijać swoje usługi.
 • Michał Gałyński
  Dyrektor operacyjny North Food
  Stava od samego początku naszej współpracy dała się poznać jako rzetelny i profesjonalny partner. Przy każdym nowym projekcie ludzie ze Stavy służyli swoją wiedzą i doświadczeniem, będąc jednocześnie bardzo otwartymi na dialog i elastyczne podejście do wyzwań. W ramach naszej współpracy możemy liczyć na pełną dostępność i błyskawiczną reakcję na każdy pojawiający się problem. Firma Stava to solidny partner biznesowy.

Zaufali nam

Dowiedz się
jak rozpocząć biznes gastro-kurierski ze Stavą

  Chciałbyś poznać naszą ofertę lub masz jakieś pytania?

  Wypełnij formularz. Skontaktujemy się z Tobą i przekażemy wszystkie niezbędne informacje

  Po wypełnieniu formularza na wskazany e-mail prześlemy Ci materiały prezentacyjne.